Referencje

Na tej stronie odaję głos moim klientkom i klientom. Dziękuję za Wasze zaufanie, wspólne ekscytujące projekty i te słowa, które dodają skrzydeł.

Edyta to doskonały project manager. Jak nikt zna się na onlinie 🌟 Wspaniale radzi sobie także z administracją, finansami i koordynowaniem szkoleń.
Niemal od początku stała się moją prawą ręką w biznesie i jego siłą napędową 🚀
Magdalena Czubaszek - trenerka Gallup® Certified Strengths
Paweł Jaroński
Dzięki wiedzy na temat księgowości, była kluczową pomocą w mojej firmie, a ja czułem, że ten temat mam zabezpieczony. [...] Wiele problemów rozwiązywała w taki sposób, że czasami nie zdążyłem się dowiedzieć o ich istnieniu. Z czystym sercem poleciłbym Edytę każdemu.

Tomasz Potański

CEO Devs_Data

Zaczęliśmy współpracować z Edytą w listopadzie 2023. Główny zakres odpowiedzialności dotyczył operacji i rozliczeń finansowych spółki, obliczanie wynagrodzeń pracownikom, kontraktorom i dostawcą, weryfikacja faktur, procesowanie faktur z klientami oraz doradztwo kadrowo-podatkowe. Możemy śmiało polecić Edytę firmom szukającym osoby do działu kadrowo-rozliczeniowego, szczególnie startuApom oraz firmom małej i średniej wielkości, które nie są jeszcze na etapie, aby zatrudnić dedykowaną osobę na pełen etat do spraw księgowo-finansowych, a w których zespół founderski nie ma już możliwości procesowania rozliczeń osobiście.

Beata Jakubowska

Beata Jakubowska

Klub Trenerów Biznesu

Po współpracy przy realizacji kilku szkoleń z Edytą jestem zachwycona. A co mnie zachwyciło? Szybkość realizacji, samodzielność i zaangażowanie, terminowość, wieloaspektowość umiejętności. Edyta miała wykonać szereg prac asystenckich, ale okazało się, że jest asystentką +, nie dość, że wszystkiego dopilnuje, to jeszcze przewiduje i to trafnie co jeszcze będzie potrzebne dla sprawnej realizacji przedsięwzięcia. Na pewno zaproszę Edytę do współpracy przy promocji, rekrutacji i organizacji szkoleń

Maja Wróblewska-Lenartowicz

Maja Wróblewska-Lenartowicz

Smok Sieciowy

Edyta i jej umiejętności to prawdziwy skarb! Jeśli tak jak ja, w biznesie najbardziej lubisz swoją pracę, ale niekoniecznie kwestie księgowo-urzędowe, to lepiej trafić nie mogłaś! Edyta nie raz ratowała mój biznes przed moim nieogarnięciem. Dzięki niej księgowość jest jak ta lala, a ja mogę skoncentrować się na pomaganiu moim Klientom. 

Praca z Edytą to sama przyjemność. Od początku miałam poczucie, że w mig rozumie o co mi chodzi i jaki efekt chciałabym uzyskać delegując konkretne zadania. Dobrze pisze, jest bystra, inteligentna i rzetelna.
Do tego ma ciekawe pomysły i widać, że jest zaangażowana. Zależy jej na współpracy i ma z niej satysfakcję. Czego chcieć więcej? Cieszę się i dziękuję, że wspiera zespół BiznesTeki 🙂
Magdalena Biedrzycka
Agnieszka Wąsik
Edyta wspiera mnie w sprawach księgowo-formalnych. Bardzo cenię jej dokładność, ogrom wiedzy w tematach finansowych i uspokajające wiadomości pod hasłem „Spokojnie, ja to rozumiem” 😀 Wspaniale współpracować z kimś, kto zna się na swojej pracy i odciąża Twój umysł. Edyta, dziękuję za udaną współpracę 🙂
Kiedyś spędzałam codziennie dużo czasu na pilnowaniu faktur i zawsze coś się pod koniec miesiąca nie zgadzało. Teraz wszystko mam poukładane, dostaję zrozumiałe raporty, dzięki którym wiem dokładnie jaka jest sytuacja finansowa mojej firmy. Nie muszę też śledzić newsów podatkowych - o wszelkich zmianach Edyta daje mi znać moim językiem.

Pola Sobczyk

Mentorka Biznesowa | Ekpert ds. WA
opinia Magdaleny Czubaszek z Linked Inopinia Poli Sobczyk z Linked InOpinia z Devs_Dataopinia Agnieszki Wąsik z Linked In
opinia Pawła Jarońskiego z Linked InEdyta Rygielska jako ekspert BiznesekiOpinia BiznesTeki
opinia Magdaleny Biedrzyckiej z Linked InOpinia Pawła Polewiczaopinia Kamila Lelonka z Linked InOpinia Danki Piaseckiej

Więcej opinii znajdziesz na moim profilu
Zapraszam Cię do nawiązania kontaktu

Współpracuję z Edytą już od kilku miesięcy, w trakcie których pełni ona rolę Asystentki Zarządu w moich spółkach. Edyta sprawuje nadzór finansowy, zajmuje się audytem księgowości i kontroluje przepływy pieniężne w każdej z moich firm. Jest osobą bardzo sumienną, rzetelną i terminową, na której można polegać. Zdecydowanie można jej zaufać i powierzyć najbardziej złożone zagadnienia finansowe, operacyjne i administracyjne. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i zdecydowanie polecam ją każdemu, kto chce zapanować nad swoim biznesem od strony finansowej.

Kamil Lelonek

Przedsiębiorca | CEO Hack your brain
Kamil Lelonek
Paweł Polewicz
Wsparcie i wiedza Edyty pomogły mi bezproblemowo przekształcić Reef Technologies z jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z o.o. Edyta przeprowadziła nas przez tę zmianę z godnym podziwu profesjonalizmem. [...] Mimo że nasze procesy i transakcje coraz bardziej się komplikują, ani przez chwilę nie poczułem, że w firmie pojawia się chaos – w dużej mierze dzięki temu, że mogłem liczyć na Edytę.

Paweł Polewicz

Reef executive assistants
Hobby, podróże, czas dla siebie, praca - działam dokładnie w tej kolejności. Ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie Edyta. Jej zadaniowość i szybkie działanie powodują, że projekty „idą” do przodu. A wiadomo, że zakończony projekt = pieniądze = życie. I tak właśnie traktuję własną firmę. Jako narzędzie do życia. Nie odwrotnie. Dzięki Edyta, że mnie w tym wspierasz!

Danka Piasecka

Mentorka Biznesowa | Założycielka Szkoły Prezesek
Danka Piasecka

Pomyśl co Ty zrobisz z czasem, który dla Ciebie uwolnię?

Sprawdź czy to dla Ciebie

Umów się na rozmowę

Już wkrótce ruszam z ofertą badań RMP

Zapisz się na mój newsletter, by nie przegapić startu!

Chcesz działać skuteczniej i utrzymać motywację w dążeniu do Twoich celów?

Poznaj Reiss Motivation Profile

To pierwsze narzędzie psychometryczne online, które precyzyjnie pokazuje, co napędza człowieka i wpływa na jego zachowania.